Joonisfilmi e-kaubanduse müügitingimused

Ostmine

Käesolevates müügitingimustes on internetiaadressil www.joonisfilm.ee müüjaks Eesti Joonisfilm OÜ (registrikood 10307082, aadress Roo 9, Tallinn – edaspidi Joonisfilm) ja ostjaks ostu sooritav isik, edaspidi ostja. Ostuprotsess koosneb 7 etapist, mida näidatakse leheküljel olevate väljade abil. Need etapid on "Ostukorv", "Vormista ost", „Maksja andmed“, "Kohaletoimetamise viis", "Makse info“, „Tellimuse kinnitus" ja „Estia tellimus“. Kui soovite liikuda eelmisele etapile kasutage noolt Tagasi.

1. Ostukorv

Kui lisate kaubad ostukorvi, siis lähete otse leheküljele Ostukorv, mis on ostuprotsessi esimene lehekülg.

Sellel leheküljel näete, mis tooteid olete oma ostukorvi pannud, mis on toodete tellimisnumbrid hinnad ja kogused ning kogusummat ilma saatekuluta. Jätka ostlemist kaudu saate minna tagasi tooteleheküljele.

Võite muuta tootekogust Koguse lahtris, vajutades pärast koguse muutmist Uuenda ostukorvi. Võite kõrvaldada toote ostukorvist valides Kustutage. Võite ka tühjendada kogu ostukorvi.

2. Vormista ost

Kui soovite minna edasi klikkige Vormista ost.

2.1. Tagasi tooteid valima

Võite minna tagasi tooteid valima klikkides linke Jätka ostlemist . Tooted jäävad ostukorvi alles. Nii lehekülje vasakul ülaservas kui allservas on link Ostukorv, mida klikkides pääsete tagasi ostukorvi.

3. Maksja andmed

Täitke Maksja andmete leheküljel kõik tärniga tähistatud nõutud lahtrid ja vajuta Jätka. Kui soovite kaubad saata teisele aadressile, valige valikutest Läheta erinevale aadressile. Kui soovite tellitud kaubad saata samale aadressile, valige Läheta sellele aadressile.

4. Kohaletoimetamise viis

Eesti Postiga riigisisesel ja rahvusvahelise saatmisel väljastatakse tooted saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevast postiasutusest.
Eesti Postiga saatmisel kehtivad Eesti Posti üldtingimused.
Postikulu on vastavalt Eesti Posti hinnakirjale : http://www.post.ee/failid/_rikiri_EUR_2011.pdf
          Riigisisesed kirisaadetised -> Maksikiri -> Tähtkiri
          Rahvusvahelised kirisaadetised -> Tähtkirjad -> Maksikiri -> Tähtkiri
Postikulu muutub vastavalt Eesti Posti poolt hindade muutmisega.
Eesti Posti kliendiinfo 1661, 661 6616, koduleht www.post.ee

SmartPOSTiga riigisisesel saatmisel saate paki kohalejõudmisest teate mobiiltelefonile.
SmartPOSTiga saatmisel kehtivad SmartPOSTi tingimused ja vastav hinnakiri: http://www.smartpost.ee/et/ariklient/pakkide-saatmine/tingimused.html.
Postikulu muutub vastavalt SmartPOSTi poolt hindade muutmisega.
SmartPOSTi  infotelefoni  435 4547, koduleht www.smartpost.ee

5. Makse info

Makse infosse märkige Teie poolt soovitud makseviis, milleks on krediitkaardimaksed, maksed internetipanga kaudu või arvega tasumine. Arvega tasumise korral väljastatakse koos tellimuse kinnitusega arve, mille tasumisel saadetakse kaup teele. Arve tasumise tähtaeg on 7 päeva. Kui arvet selle aja jooksul ei tasuta, tühistub tellimus automaatselt.

6. Tellimuse kinnitus

Tellimuse ülevaade annab kokkuvõtte tellimusest koos saatekuluga. Kontrollige tellimuse sisu. Teil on veel võimalus muuta oma andmeid, kui lähete tagasi eelmisele leheküljele. Võite ka muuta oma tellimuse sisu, kui lähete tagasi ostukorvi või internetikaubamajja tooteid valima.

7. Esita tellimus

Kui olete kindel, et kõik Teie poolt valitud kaubad on ostu hulgas ja soovite sooritada ostu, klikkige Esita tellimus, millega kinnitate tellimuse ja nõustute käesolevate müügitingimustega. Tellimuse kinnitamise järel saate vastava teate Teie poolt edastatud e-posti aadressile. Pärast tellimuse kinnitust ei saa enam minna tagasi ega muuta oma tellimust. Tellimuse kinnitus on tõendus teie tellimusest ja see tähendab, et tellimus on vastu võetud ja täidetakse.

8. Vahetus- ja tagastusõigus

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija juba esitatud tellimusest taganeda 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest arvates saates sellekohase avalduse e-postile: pood@joonisfilm.ee ja/või toimetades oma kuludega, kui see jääb alla 10 euro, kauba Joonisfilmi aadressile Roo 9, Tallinn. Ostjal on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada, tasudes sellega seotud kulud ja võimaliku hinnavahe.

Kui Ostja taganeb oma tellimusest, tagastab Joonisfilm Ostjale tema poolt tasutu mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Joonisfilmini. Koos taganemise avaldusega tuleb esitada Joonisfilmile oma pangaarve number.

Kauba posti- ja muid saatekulusid ei tagastata kauba või kaupade tagastamise ja/või vahetamise korral.

Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Kui DVD kilepakend on avatud ei ole Ostjal õigust tellimusest taganeda või kaupa vahetada.

Ebakvaliteetsed (katki või defektiga) kaubad vahetab Joonisfilm välja 14 päeva jooksul tasudes kõik sellega seotud kulud, s.h. postikulud. Ostjal on õigus esitada Joonisfilmile kauba kohta pretensioon 2 aasta jooksul alates kauba üleandmisest ostjale, mida tõendab postiasutuse üleandmise kviitung.

Kauba tellimisel väljaspool Euroopa Liitu asuvatesse riikidesse tuleb arvestada vastava riigi tollieeskirjade ja võimalike lisamaksude/kulutustega.

9. Autoriõigused ja muud intellektuaalse vara õigused

Kõik autoriõigused ja muud intellektuaalse vara õigused Joonisfilmi poolt müüdavatele kaupadele kuuluvad Joonisfilmile ja kolmandatele isikutele vastavalt asjakohastele kokkulepetele. Ostja võib autoriõiguse või muu intellektuaalse vara õigustega kaitstud ostetud kaupasid kasutada vaid isiklikuks otstarbeks.

10. Turvalisus kaardiga maksmisel

Joonisfilm informeerib ostjat sellest, et:
- kliendiandmete küsimisel kasutatakse turvatud ühendust;
- andmeedastuse turvalisuse tagamiseks kasutatakse kliendi ja E-Commerce Payment Gateway interneti liikluse vahel krüpteeringut ning andmed, mis liiguvad kaupmehe ja Payment Gateway vahel, allkirjastatakse elektrooniliselt, mis välistab selle, et kõrvalised isikud saaksid neid andmeid pealt kuulata või muuta. Kaupmehel on juurdepääs kaarditehingute aruandlusele, kuid puudub juurdepääs täielikule kaardinumbrile;
- kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSLi, MasterCard SecureCode, Verified by Visa;
- kaupmees ei näe sisestatud kaardi andmeid,  kaarditehingu tegemiseks suunatakse klient protsessori turvalisse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt protsessori serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti protsessori serveris.
- ebatavalise ostutegevuse kahtluse korral võetakse ühendust pangaga ja avaldatakse kõikide ebatavaliste tehingutega seotud andmed.
Joonisfilm kasutab vaid kõrge turvalisusega kaardimakseviise, mille on välja töötanud Eestis litsentseeritud pangad.